skrolujte

Nabídka pracovního místa

09. října, 2024 | Aktuality

Chcete se stát součástí týmu Nadace Tomáše Bati?
Hledáme šikovného asistenta/ku s technickým přesahem!

Chcete práci, která vás bude bavit a zároveň vám umožní rozvíjet vaše organizační a technické dovednosti? Přidejte se k našemu týmu a podílejte se na projektech, které přispívají k rozvoji Baťova odkazu.

Pracovní náplň:

Organizační a asistenční práce:
– Příprava a koordinace přednášek, prohlídek a provozu akcí
– Obsluha nadačního e-mailu a telefonu
– Příprava pronájmů vily a pozemků
– Provoz giftshopu Nadace Tomáše Bati a obsluha prodejních míst
– Koordinace Klubu přátel Nadace Tomáše Bati
– Komunikace s médii, zákazníky a partnery nadace

Technická podpora:
– Příprava edukačních materiálů a technické zabezpečení přednášek
– Správa webu Nadace Tomáše Bati a aktualizace propagačních materiálů
– Mapování dotačních řízení, jejich aktivní vyhledávání a následné vybavování
– Spolupráce na organizaci kulturních akcí a zajištění prodeje produktů Nadace Tomáše Bati

Co nabízíme?
– Zaměstnání na HPP
– 5 dní sick days
– Firemní notebook
– Kancelář v krásném prostředí Baťovy vily
– Příležitost k růstu a rozvoji

Co od vás očekáváme?
– SŠ nebo VŠ vzdělání
– Schopnost komunikovat slovem i písmem v anglickém jazyce
– Základní znalost práce s Windows, Outlook a Microsoft Office
– Příjemné a reprezentativní vystupování
– Organizační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost

Nástup možný od 1. 12. 2024, případně od 1. 1. 2025.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na [jakub@batova-vila.cz] a my se vám do 5 dnů ozveme.

Těšíme se na spolupráci!